BLS İspanya Vizesi

BLS İspanya Vizesi

BLS International, Türkiye’de de hizmet veren ve İspanya vizesi almak isteyen kitlelerin başvuru yaptığı alanlardır. Bir nevi konsolosluk görevi gören bu firma, sizlerin doğrudan İspanya vizelerini almasına yardımcı olmaktadır. Peki, BLS İspanya vizesi nasıl alınır? Ne tür evraklar talep edilir? Tüm genel bilgileri tarafınıza ulaştırmak ve bir fikir sahibi olmanıza olanak tanımak bakımından tanıtımları hazırladık.

 

BLS İspanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

BLS İspanya vizesi ortalama 7 gün içerisinde olumlu veya olumsuz sonuçlanmaktadır. 7 gün içerisinde olumlu sonuçlanan vizeler doğrudan pasaportunuza işlenir ve tarafınıza ulaştırılır. Olumsuz sonuçlanan vizeler içinse tekrar başvuru yapabilir, eksik evrak veya formda yanlış doldurulmuş bölümleri düzelterek tekrar vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

BLS İspanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

BLS İspanya vizesi alabilmek adına sizlerden bazı evraklar talep edilmektedir. BLS, bu noktada biraz katı davranan ve vize alma sürecinde en ufak dahi evrak eksikliğine dahi ret sunan bir firma olmasından dolayı, pek çok kişinin vize alımlarını zora indirgemektedir. Sizlerden talep edilen evraklar;

  • 2 adet 1 ayı aşmamış biyometrik fotoğraf
  • 10 yılı geçmemiş pasaport, minimum 2 sayfası boş olmalı ve 1 yıllık süreci bulunmalıdır.
  • İkametgah kaydı, adli sicil kaydı, nüfus cüzdanı aslı / fotokopileri talep edilir.
  • Maaş bordrosu ve sigorta çıktıları çalışanlar için talep edilir.
  • Öğrenciler için diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi talep edilir.
  • Gidiş dönüş uçak biletlerini kapsayan rezervasyonlar
  • Seyahat sağlık sigortaları
  • Bazı durumlarda dil yeterlilik belgeleri

 

İspanya vize evraklarının tüm listesi için İspanya Vizesi

Tamamlandıktan sonra BLS İspanya vizesi alınabilmektedir. Bu noktada ise daha kesin bilgiler almak ve 2017 yılı itibariyle düzenlenen kurallara göre vize sürecindeki detayları öğrenebilmek adına BLS International ile iletişim kurmanızı öneriyoruz.

bls ispanya vizesi

 

BLS İspanya Vize Ücreti

BLS İspanya vizesi alabilmek adına bazı ekstra harcamalar yapacağınızın altını çizelim. Gerekli evrakların tamamlanması, BLS’ye ödenecek harç ücreti ve aynı zamanda bir danışmanlık firmasıyla çalışıyorsanız, ek olarak danışmanlık firmalarına ödenecek ücretler kapsamında 30 ila 100 Euro arası bir ödenek ayarlamak durumunda kalabilirsiniz.

 

Danışmanlık firmalarıyla çalışmak zorunlu değildir! Fakat binlerce kişinin her yıl vize alımlarına yardımcı olan bu şirketler, sizlere de BLS İspanya vizesi alabilmeniz konusunda BLS önünde ki temsilciniz olacak, profesyonel hizmetleriyle beraber vize almanızı çok daha kolaya indirgeyecektir. Geçici Schengen vizesi sahibi olabilmek adına bu tip ayrıntıları gözden geçirin.

 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: