İngiltere Vizesi

İngiltere Vizesi

Günümüzde birçok kişi, İngiltere’de kısa veya uzun süreli seyahatler gerçekleştirebilmek açısından vize başvurularını yapmaktadır. Fakat vize başvurularınızı bireysel olarak yapmak, bu noktada sizlerin acemi olmasından kaynaklı reddedilebilmektedir. İngiltere, vize verme konusunda en büyük sıkıntılar yaratan ülkelerden bir tanesi olarak görülmektedir. Peki, İngiltere vizesi nasıl alınır?

Sizlere İngiltere vizesi alma konumunda yardımcı olan vizenedir.com, bu noktada basit bir şekilde vize alma işlemlerinizi tamamlamaktadır. En sık yardımcı olunan ve istenen evraklar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Alacağınız vize tarihlerine ilişkin olarak süresi dolmamış olan pasaport
  • 2 adet pasaport fotoğrafı.
  • Maddi durumunuzun bu seyahati karşılayacak kadar yeterli olduğunu gösteren belgeler gerekmektedir. Maaş bordrosu en önemli tercihtir! Öğrenciler içinse ailenin gelirini gösteren veya banka hesaplarının 6 aylık dökümleri talep edilmektedir.
  • Öğrenciyseniz, öğrenciliğinizi temsil eden belgeler talep edilmektedir.
  • Çalışanların, çalıştığı kuruma ait olan belgeler talep edilmektedir. Ayrıca iş yerinden seyahate onay veren bir izin kağıdı da istenmektedir.
  • Vukuatlı nüfus belgesi talep edilmektedir.
  • Sicil kaydınızı gösteren belge alınmalıdır.
  • Uçak rezervasyonları gösterilmelidir.
  • İngiltere’de kalacağınız yere ait olan belgeler istenmektedir. Otelse, otel rezervasyonları veya birinin yanında yaşayacaksanız, yaşadığınıza dair olarak davet mektubu alınmalıdır.
  • 18 yaşın altında olan kişiler için yapılacak olan başvurularda, ebeveynlerden onaylı olarak dilekçe talebi istenmektedir.

İngiltere vizesi

Bu belgelerle beraber İngiltere vizesi alabilmek kolaylaşıyor! vizenedir.com adresi olarak, sizlerin en basit şekilde vize almasını sağlıyor, istenen alternatif evraklara ilişkin olarak da bilgiler veriyoruz. Böylelikle sizlerle 24 saat boyunca kontak halinde oluyor, İngiltere vizesi konusunda her daim destekçiniz olmaktan da geri kalmıyoruz.

Bireysel olarak İngiltere vizesi  alabilir miyim?

Elbette! Fakat bu durum çoğu zaman zorluk çekmenize neden olacaktır. Sizleri İngiltere konsolosluğunda temsil etmek ve istenen / eksik olan tüm hizmetleri sağlamak açısından yardımcı olan vizenedir.com adresi, bu alanın lideri konumunda yer almaktadır. Hemen siz de İngiltere vizesi ile alakalı hizmetlerin eksiksiz bir şekilde sağlanması ve başvuruların tamamlanması açısından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmet anlayışı ile beraber en kolay ve basit bir şekilde başvurular sonuca ulaşmaktadır. Alanında lider olan firmamız, basite indirgenmiş olan yöntemlerle beraber sizlerin vize almaları hususunda tüm kolaylıkları sağlamaktan geri kalmamaktadır. Böylelikle artık vize alma konusunda yaşanan tüm sıkıntıları bir kenara bırakabileceğiniz gibi, en basit şekilde de vizelerinizi alarak, İngiltere’de kısa veya uzun süreli bir seyahat gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

 

 

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: