Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

Günümüzde pek çok kişinin hayali olan Amerika, vize alma ve benzeri konuların değerlendirilmesi bakımından turist kabul eden en zor ülkelerden bir tanesi. Peki, hayaller ülkesi Amerika’ya nasıl gidebilirim? Bu noktada kurumsal firmamız, sizlere Amerika vizesi alırken en kapsamlı hizmetlerini doğrudan ele alma olanakları vermektedir.

amerika vizesi

Sizleri her anlamda temsil eden, vize için gerekli olan evrak ve sağlık sigortası gibi birçok olanağı doğrudan sağlayan firmamız, Amerika vizesi konusunda yaşanması muhtemel olan tüm olumsuz durumları göz önünde bulunduruyor. Böylelikle vize alma konusunda yaşanan sıkıntılar kısa sürede çözüme kavuşacağı gibi, doğru yönlendirmeler sayesinde konsoloslukların “ret” verme ihtimallerini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Siz de bireysel olarak başvuru yapmaktan çekince duyuyorsanız ve bir danışmanlık firması altında başvurularınızın onay alması taraftarıysanız, hemen tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin.

Alanının lideri konumunda yer alan kurumsal firmamız, bu alanda binlerce kişiye kolaylıkla vize alabilmesi doğrultusunda çözümler sunmayı başarmıştır. En makul fiyatlardan Amerika vizesi konusunda yardımcı olduğu gibi, konsoloslukların talep ettiği tüm ayrıntıları göz önünde bulundurmaktadır.

Bireysel Amerika vize başvurularım neden olumsuz sonuçlanıyor?

Bireysel yapılan başvuruların genel olarak iptal olması, evrakların yetersizliğinden ve istenen sağlık sigortasının karşılamamasından kaynaklı olabiliyor. Sizleri konsoloslukta en iyi şekilde temsil eden ve Amerika vizesi alma konumunda her tür yardımı sunan kurumsal firmamız, bu sayede kurumsal hizmetlerini her alanda ön plana çıkartmaya devam etmektedir. Siz de basit birkaç yöntemle beraber istediğiniz süreç kadar seyahatinizi gerçekleştirebilme kapsamında yardımcı olmaktadır. Vizelerin onay alması bakımından konsoloslukların dikkat ettiği hususlar ise şunlardır;

• Sicil belgesinin temiz olması
• Konsolosluk tarafından “kabul onayı” alınabilmesi açısından istenen evrakların tamamlanması
• DS-160 formu

Bu belgeler tamamlandıktan sonra başvuru yapsanız dahi, kimi zaman ufak tefek hatalardan dolayı Amerika vizesi konsolosluklar tarafından sunulamayabiliyor. Bu tip sıkıntıları yaşamamak için sizleri tüm alanlarda temsil edecek olan bir danışmanlık firmasıyla çalışmak, her daim ikinci veya üçüncü başvurulara gerek kalmadan; en doğru yönlendirmeler ile tek seferde vize almanıza olanaklar tanımaktadır. Siz de hemen vizenedir.com altyapısını tercih edebilir, tüm vizelerin sorunsuzca alınmasına olanaklar tanıyabilirsiniz. Amerika vizesi konusunda alternatif olarak sunulmuş olan vize türleri;

• Öğrenci vizesi
• Yatırım vizeleri
• Kısa süreli çalışma vizeleri
• Ticari amaçlı vizeler
• Kısa süreli seyahat vizesi
• Oturma ve yerleşme vizeleri
• Basın mensubu vizesi
• Şirket içi transfer vizeleri
• Diplomatik ve resmi vizeler

 

Yorum, görüş ve sorularınızı bekliyoruz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: